Lista produktów marki Fiore

Fiore to producent z dużym doświadczeniem w wyrobach pończoszniczych. Od momentu powstania firmy w 1998 r firma postawiła sobie cel: jakość w dobrej cenie. W ciągu ostatnich lat została czterokrotnie

Rajstopy, pończochy samonośne - sklep Fiore - jagna.pl

Rajstopy, pończochy, skarpety czy podkolanówki są bardzo ważnym elementem stroju, dlatego nie może ich zabraknąć w żadnej damskiej garderobie. Wybierając odpowiednie produkty ważne, aby na nogach prezentowały się jak najlepiej pod względem wyglądu ale i wygody. Producent Fiore proponuje wiele modeli, które świetnie sprawdzą się w przeróżnych okolicznościach. Perfekcyjne wykonanie i jakość, za które marka Fiore otrzymała wiele wyróżnień i certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który oznacza, że produkty są wolne od szkodliwych substancji.

Rajstopy, pończochy samonośne, skarpety od Fiore - sklep internetowy jagna.pl

Producent Fiore zachwyca swoimi produktami od 1998 r wzbogacając swoją ofertę o nowsze i atrakcyjniejsze modele. Marka posiada szeroką gamę rajstop, pończoch, leginsów i skarpet. Producent stale pracuje nad rozwojem swojej produkcji i oferuje wyroby najwyższej klasy, które spełniają nawet największe oczekiwania. Kolekcja Fiore podzielona jest na sześć rodzajów: Classic, Medica, Elite, Golden Line i Obssesion. Rajstopy Fiore tworzone przez kobiety dla kobiet. Unikatowe wykonanie w wielu wzorach, które można dobrać według potrzeb ale i dostosować do wymagań pogodowych, sezonowych. Producent Fiore spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Świetna jakość rajstop, pończoch od Fiore

Producent Fiore w szczególności dba o oryginalność i jakość wykonania swoich produktów. Na stronie sklepu jagna.pl można znaleźć bogatą ofertę produktów Fiore, dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Modele najwyższej jakości, które pod każdym względem sprawdzą się na damskich nogach. Wygoda, jakość i komfort noszenia to najważniejsze zalety rajstop, pończoch i skarpet od Fiore.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.